Balustrady szklane

Schody już dawno przestały pełnić wyłącznie funkcję komunikacyjną między poszczególnymi poziomami budynku. Współcześnie schody i towarzyszące im balustrady coraz częściej stanowią element dekoracyjny, którego zadaniem jest podkreślenie wyjątkowego charakteru danego wnętrza. Nowoczesne balustrady szklane coraz częściej znajdują zastosowanie nie tylko w obiektach biurowych i komercyjnych, którym dodają szyku i elegancji, ale również w obiektach mieszkalnych. Stosuje się je za równo na klatkach schodowych budynków wielorodzinnych, jak i w budownictwie jednorodzinnym.

Naszym Klientom oferujemy nowoczesne balustrady szklane ze szkła transparentnego, mrożonego i kolorowego. Wykonujemy balustrady ze szkła barwionego w masie, dzięki czemu możemy
zaoferować szeroką gamę kolorystyczną. Dodatkowy niepowtarzalny efekt wizualny uzyskujemy wykorzystując szkło o zróżnicowanej fakturze powierzchni.

Zależnie od oczekiwań Klienta możemy zaoferować balustrady ze szkła jednokolorowego, balustrady z grafiką wykonaną na elementach szklanych oraz balustrady z wypełnieniem witrażowym.

Wszystkie witraże użytkowe wykonujemy ręcznie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Balustrady szklane wykonujemy przede wszystkim dla Klientów  ze Śląska i Zagłębia, m.in z miast: Pszczyna, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Gliwice, Mikołów, Sosnowiec, Chorzów, Oświęcim i inne

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.


captcha
Wyślij kopię wiadomości do mnie

×
Napisz do nas