Daszki szklane

Ze względu na trwałość oraz estetyczny wygląd – nie żółkną i nie odkształcają się – zewnętrzne daszki szklane z powoli, acz stanowczo odzyskują swoje miejsce wśród cenionych i rekomendowanych materiałów do wykończeń elewacyjnych.

Daszki szklane z powodzeniem stosuje się w budynkach o różnym przeznaczeniu – centrach handlowych, hotelach, biurowcach, wielorodzinnych budynkach mieszkalnych oraz domach jednorodzinnych. Ich ogromną zaletą jest klasyczny i schludny wygląd, który znacząco podnosi estetykę elewacji jako całości i nadaje jej eleganckiego charakteru, którego pozbawione są daszki z tworzyw sztucznych.

Do wyrobu naszych daszków wybieramy wyłącznie najwyższej jakości szkło hartowane, które stanowi gwarancję trwałości oraz estetycznego wyglądu przez długi czas. Daszki wykonujemy ze szkła transparentnego oraz arkuszy szklanych o różnym poziomie przejrzystości na stelażach dopasowanych do bryły budynku oraz charakteru elewacji. Wykonujemy daszki na potrzeby tradycyjnych brył oraz do wykorzystania w budownictwie współczesnym.

Daszki szklane wykonujemy przede wszystkim dla Klientów  ze Śląska i Zagłębia, m.in z miast: Pszczyna, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Gliwice, Mikołów, Sosnowiec, Chorzów, Oświęcim i inne