Grafika na szkle

Elementy szklane, w tym grafika na szkle, znajdują szerokie zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach mieszkalnych i użytkowych. Stosuje się je jako wypełnienia balustrad schodów, wypełnienia meblarskie, ścianki działowe, drzwi wewnętrzne oraz różnego rodzaju elementy dekoracyjne. Choć trudno w to uwierzyć, tradycyjne szkło transparentne nie jest rozwiązaniem do końca uniwersalnym. Może się bowiem okazać, iż jest ono zbyt surowe do aranżowanej powierzchni i niepotrzebnie ją ochładza. W takiej sytuacji warto skorzystać z możliwości wykonania nadruku na szkle.

Grafika na szkle to nowoczesna forma obróbki elementów szklanych umożliwiająca nanoszenie na nie dowolnej grafiki lub zdjęć. W ten sposób uzyskujemy panele szklane typu lacobel, oryginalne drzwi do szaf wnękowych, a także niecodzienne balustrady do schodów, które idealnie wpasowują się w klimat aranżowanego pomieszczenia, jednocześnie zachowując swój funkcjonalny charakter i estetyczny wygląd.

Naszym Klientom oferujemy nadruki na elementach mało- i wielkopowierzchniowych. Nadruki wykonujemy na elementach gotowych do montażu, a więc odpowiednio przyciętych z powycinanymi wszystkimi niezbędnymi otworami.

 
Grafikę na szkle, szklane panele do kuchni wykonujemy przede wszystkim dla Klientów  ze Śląska i Zagłębia, m.in z miast: Pszczyna, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Gliwice, Mikołów, Sosnowiec, Chorzów, Oświęcim i inne