Lacobel

Ściany nad blatami roboczymi w kuchni są szczególnie narażone na uporczywe zabrudzenia, których trudno się pozbyć nawet z najlepszych gatunkowo farb lateksowych. Nic więc dziwnego, że na powierzchniach między blatami kuchennymi a szafkami wiszącymi od lat królują materiały łatwe do utrzymania w czystości – panele ścienne z tworzyw sztucznych, płytki ceramiczne lub specjalne arkusze z aluminium. Alternatywną dla nich wszystkich jest lacobel.

Lacobel to niezwykle praktyczne, a zarazem dekoracyjne panele szklane do montażu nad blatami kuchennymi. Panele są łatwe do utrzymania w czystości, a jednocześnie wytrzymałe na działanie wilgoci czy wysokich temperatur, dzięki czemu zachowują funkcjonalny charakter i estetyczny wygląd przez długi czas.

W ofercie naszej pracowni znajdziesz bogaty wybór paneli lacobel w różnych kolorach. Bogactwo wzorów i kolorów sprawia, iż panele z łatwością można dopasować do każdego projektu aranżacji wnętrza. Bardzo dobrze sprawdzają się w nowoczesnych, jak i tradycyjnych pomieszczeniach. Można je również wykorzystać do zabezpieczenia przed zabrudzeniami ścian znajdujących się w bliskim sąsiedztwie zmywarki do naczyń lub stołu jadalnego.

Panele szklane typu lacobel oferujemy Klientom ze Śląska i Zagłębia: Pszczyna, Tychy, Mikołów, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice i inne.