Piaskowanie szkła

Szkło wykorzystywane w celach dekoracyjnych poddawane jest różnym procesom obróbki. Jednym z najpopularniejszych procesów obróbki szkła użytkowego i dekoracyjnego jest jego piaskowanie. Piaskowanie szkła to proces, w ramach którego powierzchnia szkła jest poddawana obróbce przy użyciu materiału ściernego. W ten sposób ulega ona wyraźnemu zmatowieniu. Poprzez odpowiednio wykonane piaskowanie tworzy się unikalne wzory na szkle, które dodatkowo podnoszą walory estetyczne każdego elementu.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne piaskowanie szkła na zamówienie. Wykorzystując szeroki wachlarz gotowych szablonów możemy uzyskać zarówno bardzo proste, jak i złożone wzory na szkle w różnych kolorach. Istnieje również możliwość wykonania wzoru na specjalne zamówienie klienta – zgodnie z przedłożonym projektem lub zdjęciem. Pracujemy zarówno na szkle przezroczystym, jak i matowym, dzięki czemu możemy uzyskać przezroczyste wzory na szkle matowym i odwrotnie – matowe wzory na szkle przezroczystym.

Piaskowanie szkła wykonujemy dla Klientów ze Śląska i okolic: Pszczyna, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Gliwice, Mikołów i inne