Schody ze szkła

Schody pełnią w przestrzeni mieszkalnej i użytkowej podwójną rolę – komunikują pomieszczenia zlokalizowane na różnych płaszczyznach i stanowią element dekoracyjny, który nadaje danemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Nowoczesne niezwykle ascetyczne w swojej formie, a zarazem eleganckie projekty aranżacji przestrzeni sprawiły, że projektanci oraz użytkownicy coraz częściej sięgają po schody wykonane ze szkła.

Nasza pracownia zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem oraz montażem wysokiej jakości schodów ze szkła. Naszym Klientom oferujemy rozwiązania w pełni dostosowane do ich potrzeb oraz możliwości konstrukcyjnych budynku, w którym będą one eksploatowane. Realizując nasze projekty korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów – transparentnego lub barwionego w masie szkła hartowanego oraz elementów montażowych. Grubość paneli szklanych dobieramy zależnie od przewidywanego obciążenia oraz rozpiętości podpór, dzięki czemu z sukcesami realizujemy projekty na potrzeby dużych obiektów komercyjnych, jak i niewielkich budynków mieszkalnych i domów jednorodzinnych.

 
Schody ze szkła / schody szklane wykonujemy przede wszystkim dla Klientów  ze Śląska i Zagłębia, m.in z miast: Pszczyna, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Gliwice, Mikołów, Sosnowiec, Chorzów, Oświęcim i inne