Ścianki szklane

Szklane ścianki działowe znajdują coraz szersze zastosowanie w architekturze. Wykorzystuje się je do dzielenia dużych open space na mniejsze jednostki – biura, sale konferencyjne czy boksy do obsługi klienta. Coraz częściej wykorzystuje się również ścianki szklane w budownictwie mieszkalnym – jako elementy dekoracyjne w dużych pomieszczeniach dziennych. Zabudowy szklane zwracają uwagę eleganckim wyglądem, który idzie w parze z prostotą typową dla wnętrz urządzanych w stylu nowoczesnym.

W swojej ofercie nasza pracownia posiada bogaty wybór rozwiązań pod ścianki szklane i zabudowy ze szkła. Naszym Klientom oferujemy zabudowy i ścianki na wymiar wykonywane ze szkła o różnej barwie i fakturze powierzchni, a także zróżnicowanym poziomie transparentności – od szkła całkowicie przejrzystego, po szyby mrożone. Szeroki wachlarz dostępnych kolorów, możliwość wykonania grafiki na szkle czy też miejscowego barwienia szkła transparentnego masą sprawiają, że z łatwością możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym projektu.

Ścianki szklane / zabudowy szklane oferujemy Klientom ze Śląska i Zagłębia: Pszczyna, Tychy, Mikołów, Gliwice, Katowice, Bielsko-Biała.