Statuetki szklane

W naszym życiu zawodowym i prywatnym jest wiele okazji, które mogą uczcić statuetki ze szkła. Statuetki szklane z grawerem bardzo dobrze sprawdzają się w roli trofeów sportowych, nagród za staż pracy, nagród dla laureatów konkursów i rankingów dla firm, a także wszelkiego rodzaju pamiątkowych odznaczeń.

Pracownia Szklarska Witraż od lat wytwarza oryginalne statuetki ze szkła o szerokim zastosowaniu. Zależnie od życzenia klienta statuetki wykonujemy różnymi metodami obróbki szkła, dzięki czemu możemy zaoferować naprawdę bogaty wybór rozwiązań – od prostych statuetek z grawerem, aż po oryginalne kreacje, do wykonania których wykorzystana została metoda fusingu.

Statuetki szklane wykonane metodą fusingu są obecnie jednymi z najczęściej i najchętniej wybieranych przez Klientów. Termiczne zespalanie szklanych elementów różnych kolorów, kształtów i gatunków pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt wizualny, który dodatkowo wpływa na estetykę proponowanych rozwiązań i sprawia, że nasze statuetki ze szkła są naprawdę wyjątkowe.