Szklenie okien

Wymiana szyby w oknie to zadanie wymagające nie tylko odpowiedniego zaplecza narzędziowego, ale również wiedzy i doświadczenia. Dlatego planując szklenie okien z drewna i nie tylko – niezależnie od rozmiaru i kształtu okna – warto skorzystać z fachowej pomocy pracowni szklarskiej.

Pracownia Szklarska Witraż działa w branży nieprzerwanie od 1991 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące zleceń na szklenie okien różnego typu – tradycyjnych okien drewnianych z pojedynczymi szybami, okien aluminiowych oraz różnego rodzaju okien i okienek o przeznaczeniu wewnętrznym i dekoracyjnym.

Realizujemy zlecenia na terenie Pszczyny, Tychów, Katowic, Bielska-Białej oraz w okolicy. Zależnie od zakresu zlecenia oraz typu i rozmiaru okna wymiana szyby w oknie wykonywana jest w pracowni lub na miejscu u klienta. Podejmujemy się zleceń nietypowych takich jak szklenie okien o niestandardowych kształtach czy wymiarach oraz szklenie okien witrażowych. Klientów zainteresowanych usługą zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane oraz opisz zakres usług które Cię interesują.


captcha
Wyślij kopię wiadomości do mnie

×
Napisz do nas