Szkło na wymiar / Cięcie szkła na wymiar

Szkło od dawna funkcjonuje w przestrzeni użytkowej i dekoracyjnej. Wykorzystuje się je do produkcji półek, blatów, doświetleń w stolarce drzwiowej, szklenia obrazów i wielu innych. Nieustannie rosnąca popularność szkła, która idzie w parze z wszechstronnością jego zastosowania prowadzi do rosnącego popytu na szkło na wymiar. Szkło na wymiar to elementy szklane docinane na kształt i rozmiar zdefiniowany przez klienta.

Cięcie szkła na wymiar i docinanie luster wymaga odpowiedniego zaplecza narzędziowego oraz wiedzy umożliwiającej dobór właściwej metody cięcia adekwatnie do grubości i rodzaju ciętego szkła. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne cięcie szkła na wymiar. Realizujemy zlecenia na docinanie szkła wielko- i małogabarytowego o dowolnych kształtach. Oferta Szkło na wymiar obejmuje również docinanie i przycinanie luster. Tutaj także realizujemy zlecenia na docinanie luster o dużych i małych gabarytach niezależnie od kształtu.

Cięcie szkła na wymiar wykonujemy w siedzibie Pracowni Szklarskiej Witraż w Pszczynie. Do skorzystania z oferty zachęcamy klientów z terenu: Pszczyna, Tychy, Katowice, Bielsko-Biała, Gliwice i inne