Kabiny prysznicowe

Problemem wielu łazienek jest ich stosunkowo niewielki rozmiar, który znacząco utrudnia realizację większości projektów z zakresu aranżacji pokoi kąpielowych. Ciekawą alternatywą dla dużych i topornych wanien oraz gotowych kabin prysznicowych są szklane kabiny prysznicowe wykonywane na wymiar. Możliwość dostosowania rozmiaru kabiny do rzeczywistych wymiarów łazienki daje dużą swobodę organizacji przestrzeni, którą możemy dodatkowo wizualnie powiększyć decydując się na kabinę ze szkła transparentnego.

Nasza pracownia od lat projektuje i wykonuje kabiny szklane na wymiar. W ofercie posiadamy kabiny o różnych rozmiarach, do produkcji których wykorzystujemy szkło o różnym poziomie przejrzystości – od szkła transparentnego po szyby mrożone. Zależnie od projektu możemy również wykonać kabiny ze szkła barwionego w masie lub szkła o dowolnej strukturze powierzchni.

Istnieje również możliwość wykonania kabiny ze szkła pokrytego wybraną grafiką.

Wszystkie kabiny szklane wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Realizujemy projekty własne oraz projekty klientów.

 
Kabiny prysznicowe na wymiar, kabiny szklane wykonujemy przede wszystkim dla Klientów  ze Śląska i Zagłębia, m.in z miast: Pszczyna, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Gliwice, Mikołów, Sosnowiec, Chorzów, Oświęcim i inne