Szklenie drzwi

Szyby od lat stanowią integralny element konstrukcyjny zarówno drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Pełnią rolę dekoracyjną, doświetlenia, a nierzadko zastępują wizjer. Ale co zrobić w sytuacji, w której szyba w drzwiach pęknie lub ulegnie stłuczeniu?

Wymiana szyby w drzwiach to zadanie wymagające odpowiednich narzędzi oraz wiedzy. Dlatego szklenie drzwi warto powierzyć fachowcowi, który nie tylko pomoże w doborze odpowiedniej szyby, ale przede wszystkim wprawi ją tak, aby dalsze użytkowanie drzwi było komfortowe i bezpieczne.

Pracownia Szklarska Witraż od lat realizuje zlecenia na szklenie drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Wykonujemy szklenie drzwi niezależnie od kształtu oraz rozmiaru powierzchni do oszklenia. Nie boimy się wyzwań i z sukcesami realizujemy zlecenia nietypowe. Oferujemy również szklenie drzwi witrażowych. W zależności od zakresu zlecenia oraz typu drzwi wymiana szyby w drzwiach wykonywana jest w pracowni lub bezpośrednio u Klienta. Nasze usługi świadczymy na terenie Pszczyny, Tychów, Katowice, Bielska-białej, Gliwic oraz w okolicy.